Prezenty biznesowe

Za pomocą prezentów biznesowych możemy okazać wdzięczność i szacunek wobec pracodawcy, kontrahenta ale również taki upominek może stać się elementem wynagrodzenia za ciężką pracę i efektywne działanie.
W zależności od okoliczności, w ramach której wręcza się prezent, warto zastanowić się nad rodzajem upominku.

Prezent powinien wzbudzać zaufanie, być świadectwem naszej solidności i kompetencji, dawać do zrozumienia, że darzymy drugą osobę szacunkiem i poważaniem. Elegancki zestaw sztućców to idealny pomysł na taki upominek. Stylowa forma prezentu oraz możliwość wygrawerowania logo gwarantuje, że obdarowana osoba zawsze pamiętać będzie o darczyńcy.

Szczegółowe informacje uzyskasz pod adresem email sprzedaz@fns.gerpol.pl

Grawerowanie

Każdy zestaw sztućców Gerpol nabierze niepowtarzalnego charakteru jeśli zostanie opatrzony inicjałami lub znakiem firmowym. Na życzenie oferujemy Państwu usługę grawerowania, która będzie stanowić gustowne wykończenie każdej zastawy stołowej.

Aby uczynić produkt niepowtarzalnym wystarczy zamówić grawerowanie korzystając z narzędzia wizualizacji umieszczonego poniżej. Dzięki niemu można dobrać czcionkę lub symbol oraz wpisać tekst na produkcie, po to aby zobaczyć jak będzie wyglądał z wygrawerowaną treścią.
Wpisz treść graweru

Czcionka Absolute

Czcionka Absolute Pogrubiona

Czcionka Calibri