Gerpol

Gwarancja na noże

Zachęcamy Państwa do wyboru noży marki Gerpol.

Gwarantujemy, że oferowane noże wykonane zostały z najlepszych stali nożowniczych.

Wszystkie produkty objęte są gwarancją na okres 24-miesięcy od daty zakupu i podlegają nieodpłatnemu usunięciu wad fabrycznych, ujawnionych w trakcie ich użytkowania. Do uznania gwarancji konieczne jest przedłożenie karty gwarancyjnej z pieczątką sklepu oraz dowodu zakupu (paragon, faktura).

Marka Gerpol udziela gwarancji na noże użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem, pod warunkiem zastosowania się do zaleceń producenta w zakresie użytkowania i konserwacji.

Aby przez długie lata cieszyć się doskonałą jakością noży Gerpol prosimy przestrzegać wskazówek dotyczących prawidłowego użytkowania i konserwacji.

  • Polecamy mycie ręczne z dodatkiem łagodnego detergentu.
  • Nie zalecamy mycia noży w zmywarkach.
  • Przy myciu ręcznym nie należy używać metalowych zmywaków i ostrych środków myjących.
  • Nie pozostawiać na nożach soli i resztek żywności. Myć noże po ich użyciu, po czym wycierać do sucha miękką ściereczką.
  • Zalecamy ostrzenie noży za pomocą ceramicznej ostrzałki z odpowiednio ustawionym kątem ostrzenia.
  • Po naostrzeniu nóż spłukać ciepłą wodą i osuszyć.

Unikalna jakość Gerpol

Sztućce marki Gerpol to propozycja, która z powodzeniem będzie stanowić prawdziwą ozdobę każdego stołu, zachęcając swym wyglądem do wspólnych spotkań przy stole. Ich atutem jest nie tylko elegancki wygląd i nowoczesny design, ale również wysoka jakość oraz niezwykła precyzja wykonania. Do tworzenia sztućców wykorzystujemy najwyższej jakości stal nierdzewną 18/10 o grubości od 3 do 8 mm, która gwarantuje im blask i trwałość na lata. Do ich licznych zalet zaliczyć należy także wyjątkową wytrzymałość oraz odporność na korozję oraz działanie kwasów. Dzięki czemu wszystkie sztućce marki Gerpol bez obaw o zmatowienie czy uszkodzenie powierzchni można myć w zmywarkach. Ponadto dzięki dodatkowi chromu sztućce Gerpol na tle konkurencji wyróżnia idealny, lustrzany połysk.

Potwierdzeniem najwyższej jakości materiałów, staranności wykonania oraz dbałości o najmniejszy detal wizualny jest 20-letni okres gwarancji jakiej producent udziela na wszystkie kolekcje sztućców oraz uhonorowanie produktów marki Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2014 oraz Złotym Laurem Klienta w kategorii Jakość Produktów – sztućce i noże w 2017 roku.

Kup już dziś!

Produkty marki Gerpol tworzone są z myślą o codziennych spotkaniach przy stole jak i o wyjątkowych uroczystosciach. Elegancja, piękno i precyzja wykonania sprawiają że sztućce naszej marki dodadzą uroku i świetności każdemu wydarzeniu. Nasze sztućce kupić można w różnych konfiguracjach i kompletach 6-cio i 12-sto osobowych. Eleganckie opakowania mniejszych zestawów jak i prawdziwe drewniane skrzynie dużych kompletów stanowią również wyjątkowe prezenty ślubne czy okolicznościowe.

Produkty marki Gerpol dostępne są w całej Polsce w dobrych sklepach AGD, sieciach super i hiper marketów jak również w sklepach internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych sztućców i noży.

Sprawdź Sklepy