Gerpol

Dla biznesu

Za pomocą prezentów biznesowych możemy okazać wdzięczność i szacunek wobec pracodawcy, kontrahenta ale również taki upominek może stać się elementem wynagrodzenia za ciężką pracę i efektywne działanie.

W zależności od okoliczności, w ramach której wręcza się prezent, warto zastanowić się nad rodzajem upominku.

Prezent powinien wzbudzać zaufanie, być świadectwem naszej solidności i kompetencji, dawać do zrozumienia, że darzymy drugą osobę szacunkiem i poważaniem. Elegancki zestaw sztućców to idealny pomysł na taki upominek. Stylowa forma prezentu oraz możliwość wygrawerowania logo gwarantuje, że obdarowana osoba zawsze pamiętać będzie o darczyńcy.

Szczegółowe informacje uzyskasz pod adresem email sprzedaz@fnsgerpol.pl 

Grawerowanie

Każdy zestaw sztućców Gerpol nabierze niepowtarzalnego charakteru jeśli zostanie opatrzony inicjałami lub znakiem firmowym. Na życzenie oferujemy Państwu usługę grawerowania, która będzie stanowić gustowne wykończenie każdej zastawy stołowej.

Sprzedaż hurtowa 

Zachęcamy również do kontaktu w temacie współpracy handlowej. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących własne sklepy stacjonarne lub internetowe. Szeroka oferta naszych produktów, sprawia, że marka Gerpol będzie ciekawym i eleganckim sposobem na podniesienie atrakcyjności oferty własnej. W celu szczegółowej oferty prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Formularz kontaktowy

Unikalna jakość Gerpol

Sztućce marki Gerpol to propozycja, która z powodzeniem będzie stanowić prawdziwą ozdobę każdego stołu, zachęcając swym wyglądem do wspólnych spotkań przy stole. Ich atutem jest nie tylko elegancki wygląd i nowoczesny design, ale również wysoka jakość oraz niezwykła precyzja wykonania. Do tworzenia sztućców wykorzystujemy najwyższej jakości stal nierdzewną 18/10 o grubości od 3 do 8 mm, która gwarantuje im blask i trwałość na lata. Do ich licznych zalet zaliczyć należy także wyjątkową wytrzymałość oraz odporność na korozję oraz działanie kwasów. Dzięki czemu wszystkie sztućce marki Gerpol bez obaw o zmatowienie czy uszkodzenie powierzchni można myć w zmywarkach. Ponadto dzięki dodatkowi chromu sztućce Gerpol na tle konkurencji wyróżnia idealny, lustrzany połysk.

Potwierdzeniem najwyższej jakości materiałów, staranności wykonania oraz dbałości o najmniejszy detal wizualny jest 20-letni okres gwarancji jakiej producent udziela na wszystkie kolekcje sztućców oraz uhonorowanie produktów marki Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2014 oraz Złotym Laurem Klienta w kategorii Jakość Produktów – sztućce i noże w 2017 roku.

Kup już dziś!

Produkty marki Gerpol tworzone są z myślą o codziennych spotkaniach przy stole jak i o wyjątkowych uroczystosciach. Elegancja, piękno i precyzja wykonania sprawiają że sztućce naszej marki dodadzą uroku i świetności każdemu wydarzeniu. Nasze sztućce kupić można w różnych konfiguracjach i kompletach 6-cio i 12-sto osobowych. Eleganckie opakowania mniejszych zestawów jak i prawdziwe drewniane skrzynie dużych kompletów stanowią również wyjątkowe prezenty ślubne czy okolicznościowe.

Produkty marki Gerpol dostępne są w całej Polsce w dobrych sklepach AGD, sieciach super i hiper marketów jak również w sklepach internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych sztućców i noży.

Sprawdź Sklepy