Gerpol

Laur konsumenta

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że marka Gerpol po raz kolejny znalazła się w prestiżowym gronie firm wyróżnionych nagrodą Złoty Laur Klienta 2017. Już po raz drugi z rzędu nasza firma utrzymała pozycję lidera w branży, zajmując w tegorocznej edycji konkursu pierwsze miejsce w kategorii „Jakość Produktów – sztućce i noże”.

Laur Klienta to wyjątkowa nagroda ponieważ przyznawana jest przez klientów w ogólnopolskim badaniu konsumenckim. Plebiscyt ten przynosi zarówno producentom, dystrybutorom jak i usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie? Dla konsumentów natomiast godło Złoty Laur Klienta jest doskonałym wyznacznikiem podejmowania decyzji zakupowych.

Najwyższe podium dla naszych sztućców i noży jest potwierdzeniem, że z roku na rok marka Gerpol jest coraz bardziej popularna wśród polskich konsumentów. A to wszystko dzięki produktom, które tworzone są w oparciu o tradycję z uwzględnieniem zmieniających się potrzeb klienta i trendów rynkowych. Otrzymana nagroda jest dla nas nie tylko potwierdzeniem utrzymania wysokich standardów jakościowych, ale również motywacją do dalszej pracy i rozwoju.

Złoty Laur Klienta ze względu na swoją rozpoznawalność stanowi również ogromną wartość promocyjną, odzwierciedlając przy tym realne tendencje rynkowe. Już wkrótce najnowsze godło pojawi się na opakowaniach wszystkich naszych produktów. Rozpoznawalne godło na pewno ułatwi klientom podjęcie decyzji zakupowych. To prestiżowe wyróżnienie będziemy również umieszczać we wszystkich materiałach promocyjnych i reklamowych.

Julian Sobolewski

Prezes Zarządu

Unikalna jakość Gerpol

Sztućce marki Gerpol to propozycja, która z powodzeniem będzie stanowić prawdziwą ozdobę każdego stołu, zachęcając swym wyglądem do wspólnych spotkań przy stole. Ich atutem jest nie tylko elegancki wygląd i nowoczesny design, ale również wysoka jakość oraz niezwykła precyzja wykonania. Do tworzenia sztućców wykorzystujemy najwyższej jakości stal nierdzewną 18/10 o grubości od 3 do 8 mm, która gwarantuje im blask i trwałość na lata. Do ich licznych zalet zaliczyć należy także wyjątkową wytrzymałość oraz odporność na korozję oraz działanie kwasów. Dzięki czemu wszystkie sztućce marki Gerpol bez obaw o zmatowienie czy uszkodzenie powierzchni można myć w zmywarkach. Ponadto dzięki dodatkowi chromu sztućce Gerpol na tle konkurencji wyróżnia idealny, lustrzany połysk.

Potwierdzeniem najwyższej jakości materiałów, staranności wykonania oraz dbałości o najmniejszy detal wizualny jest 20-letni okres gwarancji jakiej producent udziela na wszystkie kolekcje sztućców oraz uhonorowanie produktów marki Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2014 oraz Złotym Laurem Klienta w kategorii Jakość Produktów – sztućce i noże w 2017 roku.

Kup już dziś!

Produkty marki Gerpol tworzone są z myślą o codziennych spotkaniach przy stole jak i o wyjątkowych uroczystosciach. Elegancja, piękno i precyzja wykonania sprawiają że sztućce naszej marki dodadzą uroku i świetności każdemu wydarzeniu. Nasze sztućce kupić można w różnych konfiguracjach i kompletach 6-cio i 12-sto osobowych. Eleganckie opakowania mniejszych zestawów jak i prawdziwe drewniane skrzynie dużych kompletów stanowią również wyjątkowe prezenty ślubne czy okolicznościowe.

Produkty marki Gerpol dostępne są w całej Polsce w dobrych sklepach AGD, sieciach super i hiper marketów jak również w sklepach internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych sztućców i noży.

Sprawdź Sklepy